preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Projektowanie stron z WCAG 2.1 dla placówek oświatowych

General Informatics LTD

Jesteśmy projektantami stron internetowych z siedzibą w Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim, wykwalifikowaną w niezależnym projektowaniu i pozycjonowaniu witryn internetowych dla klientów z naszego kraju , a także Europy. Nasza firma programistyczna ma możliwość się obszernym stażem oraz dużym gronem ucieszonych klientów, którzy chwalili nasz staż , a także stale poszerzający się zasięg usług.

Na rynku jesteśmy określani jak lider, który nie boi się wyzwań oraz profesjonalnie przeprowadza do końca plany postawione przez naszych klientów, niezależnie od ich skomplikowanie. Nauczenie się wielu procedur pracy w w środowisku web umożliwia nam ich odpowiednie wdrożenie.

Nasze strony .www są przede wszystkim responsywne. Zapewnia to, że świetnie pokazują się na  urządzeniach elektronicznych, jak tablety, laptopy, i komórki no i oczywiście na dużych ekranach. To, co nas wyróżnia spośród konkurencji, to nasze zaangażowanie w idei, opowiadającej, że modelowanie opinii firmy rozpoczyna się od początkowego kontaktu. Wyznawanie tej zasady umożliwia nam tworzenia silnych relacji z zleceniodawcą i doskonałą pracę z nim w trakcie projektowania ich rewelacyjnej witryny internetowej. Dzięki temu tworzenie czyni nam prawdziwą rozkosz. Każdy kolejny nowoczesny projekt zgodny z teraźniejszymi realiami wciąż burzliwej branży stron internetowych, gwarantuje nam radość oraz możliwość rozwoju. Radość klientów i efekt naszej wielkiej pracy sprawia, że robić to dalej. To dlatego szczerze możemy pochwalić się, że po wieloletnim stażu na rynku, nasza praca wciąż jest dla nas przyjemnością. Dążymy do realizowania marzeń, wskazówek i wymogów klientów, ponieważ to właśnie one prawdziwie przyczyniają się do naszego bogatego doświadczenia.

Kreowanie witryn internetowych

Zajmujemy się projektowaniem, realizowaniem i obsługą witryn internetowych. Cieszymy się bogatą ofertą, projektując również szybkie strony, , a także sklepy internetowe, systemy zarządzania treścią oraz witryny online, które są najwyższej klasy.

Specjalizacja

W sposób porządny oraz oryginalny wykorzystujemy możliwości internetu do promowania firm i platform naszych klientów. Nasze strony .www są topowej jakości, dlatego, że od startu współpracy do końca mamy na myśli sugestie naszych klientów.

Zajmujemy się nie tylko programowaniem witryn internetowych, ale i obsługą ich i promowaniem. Nasza wielozadaniowość daje nam możliwość nazywanie siebie agencją interaktywną, która pozwala klientom inteligentne oraz bezpieczne zaangażowanie w internet.

Co nas charakteryzuje?

Odróżnia nas duży wachlarz usług, w których się stale rozwijamy. Nasze strony nie odróżniają się jakościowo od produktów polecanych w IT firm. Budowane przez naszą agencję strony są genialne pod kątem technicznym oraz tworzone w sposób umożliwiający wygodne skorzystanie z narzędzi SEO, w którym również się realizujemy.

W czym potrzebne jest pozycjonowanie strony?

SEO jest to budowanie witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych. Pozycjonowanie witryn poprzez wykorzystanie sposobów SEO, umożliwia przedsiębiorcom dotrzeć do obszernego grona internautów przez wysokie pozycje w wyszukiwarkach jak bing.

Jakimi zasadami się kierujemy?

Przede wszystkim nasze prosperowanie ma umożliwić stworzenie dobrego obrazu marek w użyciu Internetu. Jakościowa strona www zapewnia fachowość firmy i partnerów biznesowych , ale również zwiększa komfort potencjalnych klientów.

W projektach z zleceniodawcą wyróżniamy się wyjątkowo indywidualnym zachowaniem. Poznanie oczekiwań firm, z którymi pracujemy, daje nam szansę na tworzenie świetnej jakości stron internetowych. Sklepy e-commerce od General Informatics stosują narzędzia dopasowane bezpośrednio do wymagań marki i jej klientów nie bacząc na formę oraz wielkość tableta, na jakim są wyświetlane.