preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Klasy 1-3

Dla rodziców

Aktualności

Informacje dotyczące spraw bieżących klas 1-3

Druki do pobrania

Istotne druki do pobrania dla rodziców uczniów klas 1-3

Terminy zebrań

Terminy najbliższych zebrań rodziców uczniów klas 1-3

Dla uczniów

Z życia szkoły

Ciekawe wydarzenia z życia szkolnego uczniów klas 1-3

Mały samorząd uczniowski

Informacje dotyczące małego samorządu uczniowskiego

Wydarzenia z życia naszych klas 1-3

19 lutego 2018 r. klasa I a uczestniczyła w spektaklu teatralnym w wykonaniu Teatru Kameleon z Gryfina. Spektakl wystawiany był gościnnie w Domu Kultury 13 Muz. Dzieci obejrzały piękny spektakl „Księżniczka na ziarnku grochu” . Na uwagę zasługuje fakt, że Teatr Kameleon tworzą seniorzy. Spektakl zrobił duże wrażenie, podziwialiśmy pomysłowość twórców i grę aktorów.

Ślubowanie klas pierwszych 2017

13 października 2017 r. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Uczniowie złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Wobec rodziców, dziadków i gości zapewnili że będą sumiennie wypełniać obowiązki ucznia, uczyć się pilnie, swoim zachowaniem i nauką przynosić radość i dumę rodzicom i nauczycielom.

Pierwszoklasiści  zaprezentowali swój program artystyczny, wiersze i piosenki przygotowywane specjalnie na tę okazję. Uczniowie z klasy III pięknie zaprezentowali się w tańcu przygotowanym przez p. Janusza Piątka, prowadzącego zajęcia taneczne w naszej szkole.

Kolorowym ołówkiem aktu pasowania dokonała pani  dyrektor szkoły Maria Niedzielska. Na pamiątkę tego dnia uczniowie klas pierwszych otrzymali dyplomy ,słodkie upominki i książki.

Wszystkim  pierwszakom życzymy, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły Uroczystość ślubowania klasy I A i I B przygotowały wychowawczynie Agata Czerwińska i Elżbieta Piątek oraz pani Roksana Życiniec, nauczyciel świetlicy