preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. O godzinie 09:00 wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu Polski rozpoczęły się oficjalne uroczystości. Na boisku szkolnym wręczono nagrody dla uczniów, którzy uzyskali świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do swoich sal, aby otrzymać tak wyczekiwane świadectwa.

Jeszcze raz powróćmy do słów dyr. Doroty Chrobrowskiej skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Niezmiernie mi miło powitać wszystkich w dniu zakończenia roku szkolnego  oraz w dniu rozpoczęcia wakacji, w dniu, kiedy to czas jeszcze nie zdążył rozpędzić się i nie mknie z szaleńczą prędkością ku powrotowi do nie zawsze łatwych obowiązków. Wszyscy każdego roku czekamy na ten dzień od września. I oto jest!

Drodzy uczniowie, zakończyliście kolejny rok szkolny, więc gratuluję przede wszystkim tym, którzy zdają do następnej klasy z biało-czerwonym paskiem i z nagrodą za swój  wysiłek, sumienną naukę i wzorowe sprawowanie. Niech inni uczniowie biorą z was przykład i w kolejnym roku szkolnym zwiększą liczbę nagród za osiągnięcia edukacyjne.

Gratuluję wszystkim uzyskania promocji do następnej klasy, a tym, których w sierpniu czeka egzamin poprawkowy, proponuję, aby wykorzystali czas wakacji nie tylko na odpoczynek, ciekawe podróże i zabawę, ale także na refleksję i  przygotowanie się do poprawienia ocen.

Dziękuję wychowawcom klas i nauczycielom za zapewnienie naszym uczniom bezpieczeństwa i stworzenia warunków do nauki. Dziękuję za inicjatywy podejmowane na rzecz szkoły – projekty, konkursy, wycieczki, imprezy kulturalne. Dziękuję za umiejętne rozwiązywanie nieporozumień,  jakich w środowisku szkolnym każdego dnia jest niemało.

Życzę wszystkim:  nauczycielom , uczniom i rodzicom wspaniałych wakacji, cudownych podróży,  nielimitowanych godzin snu, nowych - tylko pozytywnych doświadczeń i spokoju. Apeluję jednocześnie o zachowanie bezpieczeństwa, o którym tak łatwo zapomnieć w ten letni czas.

Wróćmy wszyscy we wrześniu zrelaksowani, zregenerowani,  w pełnym zdrowiu fizycznym, wzmocnieni psychicznie i intelektualnie,   gotowi do nowego roku szkolnego.

Do zobaczenia!