preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Uczniowie naszej szkoły w radzie dziecięco-młodzieżowej Muzeum Techniki i Komunikacji.

Uczniowie naszej szkoły – Guziński Artur oraz Wesołowski Oskar – weszli w skład Rady Dziecięco-Młodzieżowej Muzeum Techniki i Komunikacji, której pomysłodawczynią była nasza nauczycielka historii oraz wiedzy o społeczeństwie, dr Aneta Popławska-Suś.  Trzeba podkreślić, że godnie reprezentowali naszą szkołę.  Celem Rady jest kształtowanie nowego i świadomego pokolenia odbiorców kultury, angażowania się w życie publiczne, oraz nabywanie kompetencji miękkich.

uczniowie w radzie Muzeum Techniki i Komunikacji
uczniowie szkoły w Muzeum Techniki i Komunikacji
uczniowie szkoły w Muzeum Techniki i Komunikacji
uczniowie szkoły w Muzeum Techniki i Komunikacji