preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Uczniowie naszej szkoły w Muzeum Techniki i Komunikacji

Uczniowie klasy 8a, Artur Guziński i Oskar Wesołowski w ramach powołanej Rady Dziecięco-Młodzieżowej przy Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie, weszli w skład zespołu kreatorów. Będzie miał on za zadanie zaprojektowanie gry (temat, wybór rodzaju i formy gry, stworzenie podstawowej koncepcji, mechanikę, grafikę oraz próby testowania). 

Gra będzie dotyczyła historii formuły Easter, wyścigów samochodowych oraz osiągnięć Mariusza Podkalickiego. Prace zespołu odbywają się również w przestrzeni wystawy stałej i magazynu muzealnego, gdzie uczniowie mogą doświadczać obiektów muzealnych.

Inicjatywa jest efektem podpisanej w 2023 r. umowy partycypacyjnej między naszą szkołą a Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie.