preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

SP 18 na Nocy Muzeów

Podczas Nocy Muzeów 18.05.24 w Muzeum Techniki i Komunikacji uczniowie klasy 8a, Artur Guziński i Oskar Wesołowski będą zaangażowani w wolontariat w przestrzeni wystaw muzealnych, głównie w Motoeksperymentarium, który będzie polegać na pomocy i wsparciu przy korzystaniu z wystawy interaktywnej, a także na informowaniu zwiedzających o wydarzeniu. 

Będą obecni na wykładach muzealnych, na następujące tematy: historia Pana Samochodzika, światowe rajdy Stoewerów i inne. Zobaczą organizowanie wydarzenia "od kuchni", w tym parady zabytkowych pojazdów i wystawy modelarskiej. 

Przygotują materiały medialne z tego wydarzenia - zdjęcia, wywiady. Wezmą udział w wydarzeniu jako rodzina szkolno-muzealna.

 

Więcej informacji o wydarzeniu: Zestawienie wydarzeń - Muzeum Narodowe w Szczecinie

Zrzut ekranu (248)