preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Egzaminy na kartę rowerową 2024

13 czerwca 2024 r., odbył się EGZAMIN PRAKTYCZNY NA KARTĘ ROWEROWĄ dla uczniów, którzy pod koniec maja zdobyli pozytywny wynik egzaminu teoretycznego sprawdzającego znajomość zasad Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Część praktyczną przeprowadzili policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Szczecinie we współpracy.

Egzamin składał się z pojedynczego przejazdu, podczas którego młodzi rowerzyści byli egzaminowani z umiejętności kolarskich prezentowanych w zaimprowizowanym miasteczku ruchu drogowego. Nie wystarczyło przy tym tylko świetnie jeździć, ale należało także wykorzystać w praktyce wiadomości wyniesione z przygotowania do części teoretycznej.

Wszyscy uczniowie i uczennice zdali swój pierwszy egzamin. Gratulujemy!!