preloader
Przejdź do głównej treści

Komuny Paryskiej 20, Szczecin

Czcionka:

Kontrast:

BIP
BIP

Egzaminy klas ósmych 2024

Przypominamy, że w dniach 14-16 maja br. lekcje nie odbywają się ze względu na egzamin klas ósmych.

 

Co należy, a czego nie należy zabierać na egzamin.

Uczniów zdających egzamin prosimy o zabranie ze sobą legitymacji szkolnej. Przynosimy przynieść przybory do pisania: czarnego długopisu lub pióra (niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych!!!) - przynajmniej 2 sztuki w razie wypisania się- , a w przypadku egzaminu ósmoklasisty z matematyki również linijkę. Nie można korzystać z kalkulatora i słowników, nie można mieć ze sobą telefonu lub smartwatch, czyli przedmiotów komunikacji zdalnej.  

 

Uczniowie/uczennice przychodzą na godzinę 08:15. Rzeczy pozostawiają w sali 29.
 

Gray Brown Texture Morning Checklist Instagram Story